RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜRKÇE ÖĞRETİMİNDE İYİ UYGULAMALAR KONFERANSINDA ÖĞRETMENİMİZ SUNUMUNU TAMAMLADI
Milli Egitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı tarafından 2-4 Mayıs 2023 tarihlerinde İstanbul'da düzenlenen, Türkçe Öğretiminde İyi Uygulamalar Konferansı'nda, ilimizden sunum yapmaya hak kazanan Rize Sosyal Bilimler Lisesi Edebiyat Öğretmenimiz Erol UZUN "Askıda Kelime" başlıklı projesiyle ilimizi temsil etmiştir.![TÜRKÇE ÖĞRETİMİNDE İYİ UYGULAMALAR KONFERANSINDA ÖĞRETMENİMİZ SUNUMUNU TAMAMLADI](/meb_iys_dosyalar/2023_05/08163414_WhatsApp_Image_2023-05-08_at_16.28.43_1.jpg)
Rize Sosyal Bilimler Lisesi Edebiyat Öğretmenimiz Erol UZUN'u değerli çalışmasından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.