RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜGVA RİZE İL YÖNETİM KURULUNDAN ZİYARET
Rize TÜGVA Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet GÜLTEKİN ve Batuhan AYÇELİK Müdürümüz Engin EMEN'i ziyaret etti.![TÜGVA RİZE İL YÖNETİM KURULUNDAN ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2021_03/30163723_4.jpg)
Gerçekleştirilen ziyarette Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) faaliyet alanı ve etkinliklerine dair bilgi paylaşımında bulunan yönetim kurulu üyeleri Mehmet GÜLTEKİN ve Batuhan AYÇELİK yapılması planlanan eğitim faaliyetlerine yönelik işbirliği temennilerini iletti.