RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TOBB FEN LİSESİNDE TÜBİTAK BİLİM FUARI COŞKUSU YAŞANDI
Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, TOBB Fen Lisesi tarafından düzenlenen 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarının açılışını gerçekleştirdi.![TOBB FEN LİSESİNDE TÜBİTAK BİLİM FUARI COŞKUSU YAŞANDI](/meb_iys_dosyalar/2024_05/08141017_1016_1208x800.jpg)
Öğrencilerimiz tarafından hazırlanan bilimsel çalışmaları yakından inceleyen Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, her bir projenin oluşmasında emeği geçen öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan programa Tarım ve Orman İl Müdürü Murat Genç, Ticaret İl Müdürü Osman Köseoğlu, Müdür Yardımcımız Eyüp Furtuna ve Şube Müdürlerimiz Resul Kul ile Necmettin Öksüz katıldı.