RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TOBB FEN LİSESİNDE EĞİTİM ÖĞRETİME HAZIRLIK DEVAM EDİYOR
![TOBB FEN LİSESİNDE EĞİTİM ÖĞRETİME HAZIRLIK DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2020_08/05140801_IMG_20200729_135759.jpg)
TOBB Fen Lisesinde 12. sınıflar için Destekleme ve Yetiştirme kursları başladı. Fizik, kimya, Biyoloji ve Matematik derslerinden açılan kurslarımıza 110 öğrenci katıldı. Covid-19 tedbirlerinin alındığı okul ortamında derslere devam ederken, okul pansiyonunda da boya ve tamirat işlemleri yapılarak eğitim öğretime hazır hale getirilmeye çalışılıyor.