TİAL ERASMUS + PROJESİ ÖĞRETMENLERİNİN ZİYARETİ
Tevfik İleri Anadolu Lisesinin Erasmus + projesi kapsamında ilimizde misafir ettiği öğretmenler Müdürümüz KOÇAK'ı ziyaret etti.![TİAL ERASMUS + PROJESİ ÖĞRETMENLERİNİN ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2019_10/07164917__DSC5551.jpg)
İlimiz Merkez Tevfik İleri Anadolu Lisesinin Erasmus + Ana Eylem 2 Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar faaliyeti kapsamında hazırladığı 2018- 1- PLO1-KA229-050522-6 numaralı ve ''LOAD-Life Of A Digi'' adlı projesinin 07-10 Ekim 2019 tarihleri arasında Rize'de gerçekleştirilen hareketliliği kapsamında ilimizde bulunan Polonya, Romanya, Hırvatistan, İspanya ve Portekiz'den 14 öğretmen Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK'ı ziyaret etti.
Ziyarette Erasmus öğretmenlerine Tevfik İleri Anadolu Lisesi Müdürü Necmettin YAŞAR ve İngilizce Öğretmeni ve proje koordinatörü Adil TUĞYAN da eşlik etti.
Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK'ın ilimiz ve ülkemizin eğitim sistemiyle ilgili bilgileri katılımcılarla paylaştığı ziyaret, ikramlar ve hediyeleşme ile son buldu.