RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tevfik İleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Masa Tenisi Takımı Türkiye Finallerine Katılmaya Hak Kazandı.

Masa tenisi müsabakalarında ilimizi temsil eden Tevfik İleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri bölge birinciliğini kazanarak Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.
Tevfik İleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Masa Tenisi Takımı Türkiye Finallerine Katılmaya Hak Kazandı.

Tevfik İleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul yöneticileri ve öğretmenleriyle Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KALENDER´i makamında ziyaret eden öğrenciler, sporu sevdiklerini ve derslerden arta kalan zamanlarda masa tenisi oynayarak Türkiye finallerini hedeflediklerini ve bu hedeflerini tutturduklarını belirttiler. 

Her branştan sporun öğrenciler arasında yaygınlaştırılması ve sevdirilmesi için teşvik edilmesi gerektiğini belirten Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KALENDER, bunun akademik başarıyı da beraberinde getireceğini ifade etti. 

Tevfik İleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin yapmış oldukları bu ziyaretin amacının da teşvik ve başarıya katkı sağlayacağını belirten KALENDER, öğrencileri kazandıkları başarıdan dolayı tebrik etti ve Türkiye finallerinde başarılar diledi. 

06-04-201706-04-2017

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.