RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tevfik İleri Anadolu Lisesi´ne Avrupa Kalite Etiketi

Tevfik İleri Anadolu Lisesi bünyesinde 2015 yılında yürütülen eTwinning projeleri Avrupa Kalite Etiketi ve Ulusal Kalite Etiketi ile ödüllendirildi.
Tevfik İleri Anadolu Lisesi´ne Avrupa Kalite Etiketi

İlimiz okullarından Tevfik İleri Anadolu Lisesi bünyesinde 2015 yılında yürüttüğü eTwinning projeleri sebebiyle okulun İngilizce öğretmeni Adil TUĞYAN iki ayrı proje için Ulusal Kalite Etiketi alırken bu projelerden biri içinse hem okul hem de öğretmen Avrupa Kalite Etiketi ile ödüllendirilmeye layık görüldü.

Okula ait kalite etiketini Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ´u ziyaretleri esnasında alan okul müdürü Necmettin YAŞAR ayrıca okullarında yürütülmekte olan üç Erasmus+ projesinden de bahsederek bu projeler kapsamında Tevfik İleri Anadolu Lisesinden toplamda 36 öğretmen ve 54 öğrencinin yurt dışındaki diğer eğitim kurumlarını ziyaret ettiklerini belirtti. Aynı ziyarette İngilizce öğretmeni Adil TUĞYAN´a da ödüllerini veren Şemsettin DURMUŞ bu başarının bilgi paylaşımıyla ilimizde yayılarak daha büyük bir anlam kazanacağını belirtti ve kendisini tebrik etti.

18-11-201618-11-2016

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.