RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEŞEKKÜRLER MİSAFİRPERVER RİZE'M...

TEŞEKKÜRLER MİSAFİRPERVER RİZE'M...

Müdürlüğümüzün başlatmış olduğu "MİSAFİRİNİZ VAR" projesi kapsamında 20.02.2020 saat 20.00'da 1000i aşkın öğretmenimiz velilerimizin evine konuk oldu.

İlk olarak Rize Valimiz Kemal ÇEBER ve Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK'ın KARAL ailesine ziyaretiyle projemiz il genelinde başlamış oldu. KARAL ailesinin güler yüzle karşıladığı ziyarette öğrencilerimize Valimiz ÇEBER ve Müdürümüz  KOÇAK tarafından kitap ve oyun hediye edildi. Güzel bir sohbetin ardından öğrenci ve aileyle hediye edilen oyun hep birlikte oynandı.

20.02.2020 saat 20.00de başlayan ziyaretlerin ilk dakikalarından itibaren Müdürlüğümüzde hazır bekleyen Proje ekibine öğretmenlerimizden ailelerimizle birlikte çekilmiş fotoğraflar gelmeye başladı. Okullarımızın Hamisi kurum yöneticilerimizin de katıldığı aile ziyaretlerinden gelen fotoğraflar #misafirinizvar hashtagi ile resmi sosyal medya hesaplarımızdan yayınlanmasının ardından yoğun bir ilgi görerek paylaşım rekoru kırdı.

Kültürümüzün önemli değerlerinden olan misafirperverliğin güzel bir örneğini yaşatan ve "BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ" dedirten ziyaretlerimiz 2. Dönem boyunca devam edecektir.

 "MİSAFİRİNİZ VAR" projesinde velilerimizle gönülden gönüle kurduğumuz köprüde; özverili öğretmenlerimize, yüreklerini de kapılarını da açan velilerimize ve emeği geçen Proje Ekibine teşekkür ediyoruz.

Video 1

Video 2

 

Video 3

Video 4

Video 5

Video 6

Video 7

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.