RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TEŞEKKÜR ZİYARETİ .
Geçtiğimiz günlerde İkizdere Halk eğitim Müdürlüğü yılsonu karma sergi açılışı gerçekleştirmiş olup İkizdere Halk Eğitim Müdürü ve öğretmenleri sergiye katılımlarından dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Hamdi YILMAZ’ı makamında ziyaret ettiler. Rize Bezleri ve gerçekleştirilebilecek başka faaliyetler üzerine edilen sohbetten sonra Milli Eğitim Müdürümüze yöresel bir hediye takdim ettiler.![TEŞEKKÜR ZİYARETİ
.](/meb_iys_dosyalar/2018_05/16094241_IMG-20180515-WA0004.jpg)