RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SIFIR ATIK PROJESİ KAPSAMINDA BİLGİLENDİRME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Rize MEB AKUB "Okulum Afete Hazır Yarışması" ve "Sıfır Atık Projesi" kapsamında bilgilendirme çalışmalarına devam ediyor.![SIFIR ATIK PROJESİ KAPSAMINDA BİLGİLENDİRME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2023_01/05211431_sifir-atik-nedir-1.jpg)
Müdürlüğümüz Rize MEB Arama Kurtarma Birimi(AKUB); Rize Anadolu Lisesi, Hüseyin Yardımcı İlkokulu ve Çayeli Yamantürk Ortaokulunda öğretmen ve öğrencilere yöenlik olarak "Sıfır Atık Projesi" ve "Okulum Afete Hazır" yarışması kapsamında bilgilendirme çalışmaları gerçekleştirdi.