RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Onur Kılıç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde "Akif´i Anlamak- Asım´ın Nesli" Paneli Düzenlendi.

Şehit Onur Kılıç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda düzenlenen "Mehmet Akif´i Anlamak -Asım´ın Nesli" paneline Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ, Şube Müdürlerimiz  İsmail KÖSE, Zafer HAŞİMOĞLU, Ali kemal KARACA ve Selman YILDIRTAN katıldı. 
Şehit Onur Kılıç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde "Akif´i Anlamak- Asım´ın Nesli" Paneli Düzenlendi.

Anadolu Mektebi Okumaları kapsamında 22-23 Aralık tarihlerinde üç okulumuzda (Rize Sosyal Bilimler Lisesi, TOBB Fen Lisesi, Şehit Onur Kılıç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi) gerçekleştirilen 80.vefat yıldönümünde "Akif´i Anlamak-Asım´ı Yaşamak" konulu panellerin üçüncüsü Şehit Onur Kılıç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi´nde gerçekleşmiştir.

Panelde Tayyip DEMİR, Gül ÇELİK, Sena PEHLİVAN, Sena ÜZÜMCÜ ve Elif PEÇE isimli öğrencilerimiz İstiklal Marşımızın yazarı Mehmet Akif´i çeşitli yönleriyle anlatmışlardır. İzleyiciler tarafından büyük bir dikkatle takip edilen öğrenci konuşmalarının ardından Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ yapmış olduğu konuşmada Akif´i Anlamak ve Asım´ın Neslini yetiştirebilmek için eğitimciler olarak ellerinden gelen gayreti göstermelerinin gerektiğini ifade etti. DURMUŞ, "Mehmet Akif´i Anlamak-Asım´ın Nesli" isimli paneli gerçekleştiren  öğrencilerimize Asım´ın yetiştirdiği nesillerden oldukları için teşekkür etti ve günün anısına kitap hediye etti. 

Panelin ardından Öğretmenler odasında okulun öğretmenleri ile buluşan Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ, okulun sorunları ve eğitim-öğretim faaliyetleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

23-12-201623-12-201623-12-201623-12-201623-12-2016

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.