RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞAMPİYON KENDİRLİ FATİH ORTAOKULU…

İlimizde sürdürülmekte olan RENK Projesi kapsamında 03.03.2015 tarihinde Tevfik İleri Anadolu Lisesi spor salonunda başlayan “Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası” dün oynanan final müsabakası ile sona erdi.
ŞAMPİYON KENDİRLİ FATİH ORTAOKULU…

24 okuldan 240 öğretmenin katılımı ile gerçekleştirilen Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası finali nefesleri kesti. Final müsabakasından önce Vali Yardımcımız Mehmet Özer, Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin Durmuş, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mustafa Kalender, Salih Yelkenci, Şube Müdürlerimiz Besim Acar, Zafer Haşimoğlu, Hasan Tekke ve Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Cafer Küçükmustafa’dan oluşan takım, merkez ilçede bulunan okul müdürlerinden kurulan voleybol takımını zevkli ve heyecanlı geçen setler sonucunda 3-2 mağlup etti.

Bu müsabakanın ardından oynanan turnuvanın final müsabakasında Kendirli Fatih Ortaokulu ile Taşlıdere Gazi Ortaokulu karşılaştı. Öğretmenlerimiz; izleyenlere, zevkli ve finale yakışır derecede çekişmeli bir müsabaka izlettirdi. Final karşılaşması sonrasında Kendirli Fatih Ortaokulu müsabakadan 3-2 galip ayrılarak turnuvanın şampiyonu oldu.

Voleybol Turnuvası sonucunda dördüncü Kurtuluş Ortaokulu, üçüncü Türk Telekom Spor Lisesi, ikinci Taşlıdere Gazi Ortaokulu, birinci ise Kendirli Fatih Ortaokulu oldu. Dereceye giren takımlar ödüllerini Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş ve diğer yetkililerin ellerinden aldılar.

Ödül töreninde bir konuşma yapan İl Müdürümüz Durmuş; “Çok seviyeli, kardeşçe, dostça ve centilmence bir faaliyet gerçekleştirdik. Öğretmenlerimizin ilgisi çok fazlaydı. Diğer öğretmenlerimiz takımda yer alan arkadaşlarımızı yalnız bırakmadılar, seyirci olarak destek verdiler. Seyirci öğretmenleri de hesaba katarsak geniş çaplı bir organizasyon olduğunu görürüz” dedi. Durmuş, bu etkinlikte emeği geçen Milli Eğitim Müdürlüğü Spor İl Koordinatörü Mustafa Aydın’a, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne, Sağlık Müdürlüğüne, müsabakayı yöneten hakem arkadaşlara ve müsabakaları izleyen tüm seyircilere teşekkür ederek tüm okullarımızı katılımlarından dolayı tebrik etti.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.