RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

RTE ÜNİVERSİTESİNDE "GÜVENLİK TOPLANTISI" GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, Valimiz Sayın İhsan Selim Baydaş başkanlığında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde düzenlenen Güvenlik Toplantısına katıldı.
RTE ÜNİVERSİTESİNDE

2023-2024 Akademik yılında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde öğrencilere daha huzurlu ve güvenli bir yaşam ve eğitim ortamı oluşturmak amacıyla Valimiz Sayın İhsan Selim Baydaş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, Vali Yardımcısı Hüseyin Aydın, Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, İl Emniyet Müdürü Murat Türesin, İl Jandarma Komutanı Ali Güngör, Rize Gençlik ve Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız ve diğer yetkililer katıldı.

Toplantıda Rize İl Emniyet Müdürlüğü tarafından üniversitenin yerleşkeleri, yurtlar ve çevresi için alınan güvenlik tedbirleri ile ilgili, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından da merkez ve ilçelerdeki barınma ihtiyacı ile ilgili durumları içeren sunumlar yapıldı.

26-09-202326-09-2023

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.