RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

RİZE´YE SAÇILAN RENK TOHUMLARI MEYVE VERİYOR!

Derepazarı Merkez İlkokulu öğrencileri, hazırlamış oldukları TOHUM isimli okul bültenini Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ´a sundular.
RİZE´YE SAÇILAN RENK TOHUMLARI MEYVE VERİYOR!

Derepazarı İlkokulu öğrencileri tamamen kendi eserleriyle meydana getirdikleri bülten çıkardılar. Sene boyunca çalışmalarını sürdüren ve bu çalışmalarını öğretmenleriyle paylaşan öğrenciler ilgi ve destekle tam hızla çalışmaya devam ettiler. Öğrencilerin deneme, şiir, resim ve röportajlarının yer aldığı bültende, okulda bir yıl boyunca yapılan faaliyetlerle ilgili fotoğraflara yer verildi. Bültenin yayın kurulunda yer alan öğrenciler " Tohum " adlı çalışmayı Milli Eğitim Müdürmüz Şemsettin DURMUŞ´a sundular.

Derepazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer KESKİN, Okul Müdürü Hasan SEYİS ve Sınıf Öğretmenleri İsmail ŞİMŞEK ve İlknur GEDİKLİ ile birlikte kabul ettiği öğrencileri tebrik eden DURMUŞ,"  RENK Projesi´nin ikinci yılında uygulamaya koyduğumuz öğrencilerimizin duygu, düşünce, hayal, izlenim ve deneyimlerini yazarak anlatabilme becerisine yönelik yazma saati uygulamasının çocuklarımıza sunulmuş bir fırsattır.  Bu çalışmalardan ortaya çıkan eserlerin toplandığı bu bülten çok güzel bir çalışma olmuş. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. "dedi.
05-05-201605-05-201605-05-201605-05-2016

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.