RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
RİZEDE ŞEHİTLERİ ANMA PROGRAMI SABAH NAMAZI İLE BAŞLADI
Sabah namazında Sahil Camiinde buluşan öğrenci, öğretmen ve vatandaşlar kılınan namazın ardından şehitlerimizi için dua ettiler.![RİZEDE ŞEHİTLERİ ANMA PROGRAMI SABAH NAMAZI İLE BAŞLADI](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_18202925_sabah2.jpg)
Daha sonra Rize Belediyesi tarafından savaşta askerlerin yediği buğday çorbası ikram edildi. Buradan şehitler anıtına geçilerek anıta çelenkler konuldu. Saat 10:00’da İsmail Kahraman Kültür Merkezinde Anma Programı yapıldı. Rize Anadolu İmam Hatip Lisesinin hazırladığı programda duygusal anlar yaşandı.