Rize´de 3 Okula Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketi...
2016 yılında ilimizde yürütülen başarılı eTwinning projelerinin sahibi 3 okulumuz Avrupa Kalite Etiketi ve Ulusal Kalite Etiketi ile ödüllendirildi.![Rize´de 3 Okula Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketi...](/meb_iys_dosyalar/2017_06/15154613_DSC_6376.jpg)
Her yıl eTwinning platformu üzerinden yürütülen başarılı projelere eTwinning Ulusal Destek Servisi ve Merkezi Destek Servisi tarafından verilen Ulusal Kalite Etiketi ve Avrupa Kalite Etiketi ödüllerini bu yıl ilimizde 3 okulumuz almaya hak kazandı.
2016 yılında yürüttükleri başarılı projeler ile ödül almaya hak kazanan Tevfik İleri Anadolu Lisesi, Denizciler Ortaokulu ve Gazi Mustafa Kemal İlkokulu´ndan okul müdürleri ve proje yürütücüsü öğretmenler ödüllerini Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KALENDER´in elinden makamında aldılar. Ödül alan okul müdürleri ve öğretmenleri tebrik eden Milli Eğitim Müdürümüz, kısa bir sohbetin ardından başarı dilekleri ile idareci ve öğretmenleri uğurladı.