RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Rize´de 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlıkları...
Rize İl Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ, 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı öncesinde okullarımızda devam etmekte olan hazırlık çalışmaları hakkında incelemelerde bulundu.![Rize´de 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlıkları...](/meb_iys_dosyalar/2016_08/k_17112834_dsc_4071.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ, onarım ve tadilat çalışmaları devam eden okullarda incelemelerde bulundu ve Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat Mühendisi Veysel BİLGİLİ´den yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. DURMUŞ, yaptığı açıklamada, 19 Eylül 2016´da başlayacak olan 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılında öğrencilerin daha iyi fiziki şartlarda eğitim görmeleri için okullarımızda tatil boyunca yapım, onarım ve tadilat çalışmalarının devam ettiğini söyledi.