RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
RİZE YEŞİLAY ŞUBESİNDEN MÜDÜRÜMÜZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, Yeşilay Şube Başkanı Selçuk Beşikçi ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladı.![RİZE YEŞİLAY ŞUBESİNDEN MÜDÜRÜMÜZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2023_08/15142606_1cc9f6ee-0fc3-42c8-ae15-1a3c9121cb40.jpg)
Rize Yeşilay Şube Başkanı Selçuk Beşikçi ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Nazik ziyaretlerinden ötürü Rize Yeşilay Şubesi Başkanlığına teşekkür ederiz.