RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rize Valisi Ersin YAZICI´dan İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Veda Ziyareti

İçişleri Bakanlığı´nın yayımladığı Valiler Kararnamesi´ne göre; yeni görev yeri Balıkesir Valisi olan Sayın Ersin YAZICI Milli Eğitim Müdürlüğü personeli ile vedalaştı.Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarını tek tek ziyaret ederek helallik aldı.
Rize Valisi Ersin YAZICI´dan İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Veda Ziyareti

Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Rize Valisi Ersin YAZICI´ya yeni görevinin hayırlı olması dileklerini iletti. Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ  “Kıymetli Valimiz Sayın Ersin YAZICI Bey´e ziyaretinden ve Rize´nin RENK Projesine sunduğu katkılarından ve eğitime verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyor, yeni görev yerinde muvaffakiyetler diliyorum.” dedi.

Rize Valisi Ersin YAZICI ise “Rize´de görevde bulunduğumuz süre içerisinde, işimizi en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Bu süre içerisinde bana destek olan bütün kamu kurum ve kuruluş yetkilileri ile Renk Projesi vasıtasıyla birlikte mesai yaptığımız tüm milli eğitim müdürlüğü çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

03-06-201603-06-201603-06-2016

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.