RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rize Milli Eğitim Müdürlüğü ile Anadolu Vakfı arasında işbirliği protokolü...

Türkiye genelinde faaliyet gösteren Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı ile Müdürlüğümüz arasında İşbirliği Protokolü imzalandı.
Rize Milli Eğitim Müdürlüğü ile Anadolu Vakfı arasında işbirliği protokolü...

Rize Milli Eğitim Müdürlüğü “Anadolu’nun Vakfı” olma vizyonuyla 36.yılını geride bırakmaya hazırlanan Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı ile eğitim alanında işbirliği protokolü imzaladı. Türkiye genelinde İl Milli Eğitim Müdürlükleri ile beraber yürüttüğü ve öğretmenlere verdiği değeri her defasında vurgulayarak çalışmalarını devam ettiren Anadolu Vakfı,  “Değerli Öğretmenim Projesi” ne Rize ilini de dahil etmiş oldu.

Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ nde düzenlenen protokol imza törenine, İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin DURMUŞ, Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nilgün YAZICI, Genel Müdür Selim GÜVEN, Pazarlama ve Proje Geliştirme Müdürü Nil ÇELTEK, Vakıf Denetçisi Cemil BAŞOĞLU, ve Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi Koordinatörlerinin katılımlarıyla gerçekleşti.

İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin DURMUŞ, Anadolu Vakfı´nın yapmış olduğu bu gönüllü çalışmalardan dolayı kendilerini tebrik ederek, Anadolu Vakfı´nın değerli yöneticilerini Rize´de ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti. 

Değerli Öğretmenim Projesi kapsamında düzenlenen Sosyal Girişimcilik ve Proje Döngüsü Seminerleri ile 15 binin üzerinde öğretmen ve idareciye ulaşıldığını belirten Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nilgün YAZICI, Rize´de olmaktan ve burada karşılaştıkları konukseverlikten dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdi. 

07-03-201607-03-201607-03-201607-03-201607-03-201607-03-2016

 

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.