RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
RİZE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AİLESİ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ
Rize Milli Eğitim Müdürlüğü personeli Rize Öğretmenevinde düzenlenen iftar etkinliğinde bir araya geldi.![RİZE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AİLESİ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ](/meb_iys_dosyalar/2023_04/15083818_IMG-20230414-WA0143.jpg)
İftar programına, Rize Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları ve aileleri katıldı. İftar programında Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN katılım sağlayan personelimize teşekkür ederek, önümüzdeki günlerde kavuşacağımız Ramazan Bayramını tebrik etti.