RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
RİZE MERKEZ MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI SAYIN İRFAN KAYA İLE EKİBİNİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE KONUK ETTİK
Rize Merkez Muhtarlar Derneği Başkanı İrfan KAYA ve ekibi Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN'i makamında ziyaret ederek yeni görevin hayırlı olması dileklerinde bulundular. Ziyaretten dolayı teşekkür eden Müdürümüz, yerel yönetimlerin sorumluluk sahalarındaki eğitim kurumlarına olan desteklerinin son derece önemli olduğunu ifade ederek,verilecek desteğin eğitim kurumlarının gücüne güç katacağının altını çizdi.![RİZE MERKEZ MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI SAYIN İRFAN KAYA İLE EKİBİNİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE KONUK ETTİK](/meb_iys_dosyalar/2020_10/15092621__DSC3276.jpg)