RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
RİZE EMNİYET MÜDÜR YARDIMCILARI, MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ
Rize Emniyet Müdür Yardımcıları Murat KAPTAN ve Mustafa CANTÜRK, Müdürümüz Engin EMEN'i ziyaret etti.![RİZE EMNİYET MÜDÜR YARDIMCILARI, MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2021_03/29124032_DSC05772.jpg)
Ziyaretlerinden dolayı İl Emniyet Müdür Yardımcılarına teşekkür eden Müdürümüz Engin EMEN, vatandaşlarımızın emniyet ve huzuru için büyük bir fedakarlıkla çalışan tüm teşkilat üyelerine şükran borçlu olduklarını belirtti.