RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

RİZE BELEDİYESİ İLE BİLİM ŞENLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Rize Milli Eğitim Müdürü Şemsettin DURMUŞ, Şube Müdürü Hasan TEKKE ve Fatma Nuri ERKAN Bilim Sanat Merkezi Müdürü Selçuk TORPİL Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat KASAP’ı ziyaret etti.
RİZE BELEDİYESİ İLE BİLİM ŞENLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Bilim kültürünü ve bilim iletişimini toplumun daha geniş kesimlerine yaymak, bu sayede toplumun bilime olan ilgisini artırmak, çocukları ve gençleri tüm bilim alanlarında kariyer yapmaya özendirmek, bilim insanlarıyla farklı kesimleri kaynaştırmak ve bilimsel bilgiyi topluma eğlenceli bir ortamda aktarabilmek amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Fatma Nuri Erkan Bilim Sanat Merkezi ortaklığında yapılacak olan Tübitak 4007 Bilim Şenliği başvurusu için Rize Belediyesi ile protokol imzalandı.

Başkan KASAP; “Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, değerli Müdürümüz DURMUŞ, Şube Müdürümüz TEKKE ve Bilim Sanat Okul Müdürümüz TORPİL’le bir araya gelmek, onların gençlerimiz ve öğrencilerimiz için geliştirdikleri projeleri öğrenmek beni mutlu ediyor. Rize Belediyesi olarak birlikte yapabileceğimiz projelere ışık tutmak ve yön vermek amacıyla bir aradayız. Ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

31-12-201531-12-2015

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.