RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

RİZE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ TÜRKİYE FİNALLERİNDE

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün faaliyetleri kapsamında Anadolu İmam Hatip Liseleri arasında yapılan "İmam Hatipler Yarışıyor" mesleki bilgi yarışmasının Bölge Finalinde birinci olan Rize Anadolu İmam Hatip Lisesi Türkiye Finallerine katılmaya hak kazanmıştır.
RİZE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ TÜRKİYE FİNALLERİNDE

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından Anadolu İmam Hatip Liseleri arasında düzenlenen mesleki bilgi yarışmasında Rize İmam Hatip Lisesi il birincisi olarak ilimizi Ordu, Samsun, Amasya, Trabzon, Tokat, Samsun, Sivas, Giresun, Yozgat illeri birincilerinden oluşan "2. Bölge Grubu"nda temsil etmiştir. Bölge Finalinde Ordu Ünye Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Samsun İlkadım Anadolu İmam Hatip Lisesi ile aynı puanı almış ve Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce çekilen kura sonucunda "Bölge Finalisti" olarak belirlenmiştir. 10 Bölge Finalistinin yarışacağı 14 Haziran 2022 tarihinde Denizli'de yapılacak olan "İmam Hatipler Yarışıyor" mesleki bilgi yarışmasının Türkiye Finalinde bölgemizi temsil edecek Rize Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine ve danışman öğretmenlerine başarılar diliyoruz.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.