RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
RİZE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ SPOR TIRMANIŞI TAKIMI TÜRKİYE İKİNCİSİ
Rize Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden oluşan Spor Tırmanışı Takımı Balıkesir'de Türkiye derecesi elde etti.![RİZE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ SPOR TIRMANIŞI TAKIMI TÜRKİYE İKİNCİSİ](/meb_iys_dosyalar/2023_06/03090252_WhatsApp_Image_2023-06-03_at_09.00.26.jpg)
Balıkesir de düzenlenen Spor Tırmanışı Türkiye Şampiyonası yarışmasında Zübeyir BÜYÜK, Mehmet Ali ATABAY, Seyyid Ahmed KATMER, Mustafa Kadir KAYIŞ'dan oluşan Rize Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Tırmanışı Takımı Genç Erkek A kategorisinde Türkiye ikincisi oldu. Bu güzel başarıdan dolayı emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi yürekten tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.