RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
RİZE AFET BÖLGESİNE DESTEĞE DEVAM EDİYOR
Müdürümüz Engin EMEN meslek liselerimizde yapımı tamamlanan sobaların ve vatandaşlarımızca yapılan bağışların toplandığı merkezde yardım malzemelerinin yüklenmelerine eşlik etti.![RİZE AFET BÖLGESİNE DESTEĞE DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2023_02/14202139_mnb.jpg)
Gönderilen araçlara depremzedelerin ısınma ihtiyacını giderebilecekleri soba ve soba malzemelerinin yanında gıda ve diğer temel ihtiyaçlarını giderebilecekleri yardım malzemeleri de yüklendi.