RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

RENK PROJESİ KAPSAMINDA RİZE’DE ‘DEĞERLİ ÖĞRETMENİM’ SEMİNERİ DÜZENLENDİ…

RENK PROJESİ KAPSAMINDA RİZE’DE ‘DEĞERLİ ÖĞRETMENİM’ SEMİNERİ DÜZENLENDİ…

 

 

Müdürlüğümüz “Renk Projesi” ve Anadolu Vakfı “ Değerli Öğretmenim Projesi” işbirliğinde ilimizde Eğitimci-Yazar Teoman HEKİMOĞLU’nun katılımları ile 10-11 Eylül tarihlerinde idareci ve öğretmenlerimize yönelik “Sosyal Girişimcilik, Etkili iletişim ve Liderlik” konulu seminer düzenlenmiştir.

            Seminer açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ, yapılan bu gibi çalışmaların mesleki gelişim için bir fırsat olduğunu ve Renk Projesi kapsamında bu etkinliklerin önceki yıl olduğu gibi bu senede devam edeceğini söyledi. Proje kapsamında bu çalışmanın 32.sinin ilimizde gerçekleşmesinde rol oynayan Anadolu Vakfı’na işbirliğinden dolayı, Eğitimci-Yazar Teoman HEKİMOĞLU’na katılımlarından dolayı teşekkür eden Şemsettin DURMUŞ katılımcılara başarılar diledi ve eğitimin ilk bölümüne de katıldı.

            Merkez İlçe’den 105 idareci ve 102 öğretmenin katıldığı seminer iki gün sürmüştür. Teoman HEKİMOĞLU’da enerjisi çok yüksek gruplarla çalıştığını ve Rize’ye hayran kaldığını belirtti. Katılımcıların gün bitiminde memnuniyetlerini dile getirdiler ve bu gibi etkinliklerin devam etmesini istediler.

 

renkrenkrenkrenk

 

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.