RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
RENK Projesi Değerlendirme Toplantısı...
![RENK Projesi Değerlendirme Toplantısı...](/meb_iys_dosyalar/2015_09/k_09084234_img_0495.jpg)
Sayın Valimizin himayelerinde Müdürlüğümüz tarafından yürütülen “RENK Projesi” değerlendirme toplantısı Vali Yardımcımız Mehmet KURT başkanlığında, Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ, Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz ve Ar-Ge Biriminin katılımları ile yapıldı.
Toplantıda 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında yürütülen RENK Projesi kapsamında yapılan çalışmalar ele alınmış, 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında yapılacak etkinlikler ve uygulamalar hususunda fikir alış-verişinde bulunulmuştur.