PROJE DÖNGÜSÜ EĞİTİMİ YAPILDI...
RENK Projesi kapsamında, Proje Döngüsü (PCM) Semineri Rize Öğretmenevi Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.![PROJE DÖNGÜSÜ EĞİTİMİ YAPILDI...](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_15105123_20160213_095554.jpg)
Rize Milli Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı işbirliği ile RENK projesi kapsamında, Proje Döngüsü (PCM) Semineri Rize Öğretmenevi toplantı salonunda yapıldı.
13-14 Şubat tarihlerinde yapılan eğitime 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı için 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarlarına proje yürütücüsü olarak başvurmuş öğretmenler ile okullarında proje hazırlamak isteyen öğretmenler katıldı. Eğitmen Hüseyin AKTÜRK ile 2 gün keyifli bir ortamda geçen eğitimde öğretmenlerimiz proje hazırlama ve başvuru formu doldurma teknikleri ile ilgili eğitimlerini tamamladılar.
2 gün süren eğitimin ardından seminere katılan öğretmenlerimiz katılım belgelerini Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan TEKKE´den aldılar.