RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖZEL İDARE GENEL SEKRETERİ VE YARDIMCILARINDAN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET
Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ümit Hüseyin Sarı ve yardımcılarını ağırladı.![ÖZEL İDARE GENEL SEKRETERİ VE YARDIMCILARINDAN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2023_09/12162634_DSC05355.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi'yi ziyaret eden İl Özel İdare Genel Sekreteri Ümit Hüseyin Sarı ve ekibi Müdürümüze yeni görevinde başarılar diledi. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.