RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ormanlı Ortaokulu Öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ´u Ziyaret Etti.

Kalkandere Ormanlı Ortaokulu 8. sınıf öğrencileri ile okul yöneticileri  Rize Merkezde bulunan ortaöğretim kurumları gezilerinin öncesinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ´u ziyaret etti.
Ormanlı Ortaokulu Öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ´u Ziyaret Etti.

8. sınıf öğrencilerinin orta öğretim kurumlarını gezmeleri amacıyla düzenlenen gezi çerçevesinde öğrenciler okul ziyaretleri öncesinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ´u makamında ziyaret etti. DURMUŞ, ziyarette yaptığı konuşmada öğrencilerin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu dile getirerek, "Hedeflerinizi belirler ve o hedeflere ulaşmak için çok çalışırsanız, karşılığını mutlaka alırsınız. Size tavsiyem hedef belirlerken kapasiteniz ölçüsünde hedefler belirleyin. Alternatif olarak bir yerine birkaç okul seçmek, sınav sonrasında hayal kırıklığı yaşamanızı engelleyecektir. Ben sizi buralara kadar getirip okulları gezdirecek olan okul müdürünüze ve öğretmenlerinize çok teşekkür ediyor, size de başarılar diliyorum" dedi.

08-11-201608-11-201608-11-201608-11-2016

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.