RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ORMANLI İLKÖĞRETİM OKULUNUN AHŞAP ATÖLYESİNDE KÜÇÜKLERE BÜYÜK EĞLENCE
![ORMANLI İLKÖĞRETİM OKULUNUN AHŞAP ATÖLYESİNDE KÜÇÜKLERE BÜYÜK EĞLENCE](/meb_iys_dosyalar/2020_02/20115730_JINO0886.jpg)
Kalkandere ilçemiz Ormanlı İlköğretim Okulu öğrencileri, öğretmenleri Kader SERDAR önderliğinde Ahşap Atölyesinde oyuncak yapımına başladılar. Atölyeden çok memnun olan öğrenciler, oyuncak yaparken üretmenin ve yaparak yaşayarak öğrenmenin hazzını yaşıyorlar. Artık öğrencilerimiz oyuncaklarını kendileri tasarlayıp yapacak ve yaptıkları oyuncaklarıyla oynayacaklar. Teşekkürler ORMANLI İÖO...