RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLARIMIZDA KURULAN 145 SPOR KULÜBÜNE SPOR MALZEMELERİ DAĞITILDI

Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, Valimiz Sayın İhsan Selim Baydaş'ın talimatları doğrultusunda okullarımızda kurulan 145 spor kulübü için Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından temin edilen spor malzemelerinin dağıtım programına katıldı.
OKULLARIMIZDA KURULAN 145 SPOR KULÜBÜNE SPOR MALZEMELERİ DAĞITILDI

Rize'de sporun yaygınlaşmasını ve tabana yayılmasını sağlamak, öğrencilerin sporu yaşam tarzı haline getirmeleri ve zararlı alışkanlık ve davranışlardan korumak amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı "Hareketli Yaşam ve Fiziksel Hareketlilik" projesi ile paralel olarak Valimiz Sayın İhsan Selim Baydaş'ın talimatları doğrultusunda başlatılan "Eğitim-Spor İşbirliği" projesi kapsamında okullarımızda spor kulüpleri kurulmuştu. İlimiz genelinde 145 okulumuzda kurulan spor kulüplerine Gençlik ve Spor Bakanlığının göndermiş olduğu malzeme yardımlarının dağıtım töreni bugün gerçekleştirildi. Programa Rize Vali Yardımcımız Sayın Hüseyin Aydın, Rize Gençlik ve Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız, Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, Şube Müdürlerimiz Eyip Solmaz ve Necmettin Öksüz katıldı.

 11-01-202411-01-202411-01-2024

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.