RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI...

  RENK Projesi kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün işbirliği ile Merkez İlçede eğitim çalışanlarına yönelik olarak okullar arası voleybol turnuvası düzenlenmiştir.
OKULLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI...


İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi tarafından koordine edilen ve sorumlusunun Rize MEM İl Spor Koordinatörü ve Beden Eğitim Öğretmeni Mustafa AYDIN’ın olduğu turnuva 03 Mart 2015 Salı günü saat: 18:00’da TİAL spor salonunda başlamış olup çok sayıda seyirci desteğiyle tribünler dolu olarak oynanmıştır.

Turnuva Merkez İlçede bulunan okul kurumları kapsamakta olup 24 takım, 236 öğretmen turnuvaya dahil olmuştur.  Turnuva boyunca maçların oynanacağı saatlerde, Sağlık Müdürlüğü tarafından sağlık ekibi ve Emniyet Müdürlüğü tarafından da bir ekip sahada görevlendirilmiştir. 
RENK Projesinin Sosyal Gelişim temasında yer alan hedeflerine göre düzenlenen turnuva eğitim çalışanları arasındaki sosyal paylaşım, kaynaşma ve birliktelik duygularının gelişimine katkıda bulunacaktır. Turnuva 2 Nisan 2015 Perşembe günü sona erecektir. Hafta içi her akşam 18:00 – 20:00 arasında Tevfik İleri Anadolu Lisesi Salonunda maçlar yapılacak olup tüm halkımız davetlidir.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.