RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Ziyaretleri Kalkandere İlçemizde Devam Etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ ve MEB Müşaviri Adem KÜLÜNK, Kalkandere İlçemizdeki Ormanlı İlk-Ortaokulu  ve Çayırlı İlk-Ortaokullarını ziyaret ettiler. 
Okul Ziyaretleri Kalkandere İlçemizde Devam Etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ ve MEB Müşaviri Adem KÜLÜNK, Kalkandere İlçemizdeki Ormanlı İlk-Ortaokulu  ve Çayırlı İlk -Ortaokullarını ziyaret ederek okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler ile bir araya geldiler. 

Okul ziyaretlerinde öğretmenler ile görüşen Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ,  başarılı olmada en büyük payın öğretmenlerde olduğunu ifade etti. DURMUŞ, "Rize´de eğitim kurumlarımız gerçekten çok güzel. Ancak, her şey insan unsurunda bitiyor. Bu süreçte en büyük pay siz öğretmenlerimize düşüyor. Biz hep birlikte çalışarak Rize´yi eğitimde hak ettiği yere getireceğimize inanıyorum" dedi.

Öğrenciler ile bir araya gelen Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ onlara derslerinde başarılar diledi ve "Sizler bu ülkenin geleceğisiniz. Bu ülke gelecek nesilde sizlerin yaptığı hizmetlerle daha güzel yerlere gelecek. "dedi.

22-10-201622-10-201622-10-201622-10-2016

 

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.