RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Ziyaretleri Devam Ediyor.

Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ ve Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ okul ziyaretlerine Rize Merkezde bulunan Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Ortaokulu ile devam ettiler. 
Okul Ziyaretleri Devam Ediyor.

Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ, Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ ile Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Ortaokulunda Okul Müdürü, öğretmenler ve öğrenciler tarafından karşılandı.

Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ,  ziyareti sırasında okulda incelemelerde bulunduktan sonra bilgisayar laboratuvarını ziyaret etti. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali BEKTAŞ, daha sonra öğretmenlerle birlikte bir toplantı yaptı.

Vali Erdoğan BEKTAŞ, ziyaret sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, temel eğitimin ortaokullarda verildiğini belirterek, "İmam hatip ortaokullarında ise bu temel eğitimin yanına dini bilgilerde eklenerek daha iyi bir açılım sağlanıyor." dedi.

Eğitim ihtiyaçlarını aşağı yukarı tamamladıklarını ifade eden BEKTAŞ, "Ufak eksikliklerimiz var. Onları da tamamlamaya çalışıyoruz. Fiziki yapıda bir sorunumuz yok. Öğretmenlerimiz öğrencilerle buluşmuş durumda. Eğitimin niceliği ve içini doldurma konusunda sorunlarımız var. Biz daha çok çalışmalarımızı buraya yönlendirmeye çalışıyoruz. Kodlama eğitimi ve diğer konularda öğrencilerimize daha iyi bir içerik ve dolulukla hayata hazırlamak için gerekli çalışmaları yürütüyoruz. İnşallah başarılı oluruz." diye konuştu. 

14-12-201614-12-201614-12-2016

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.