RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL YÖNETİCİLERİ FORMASYON EĞİTİMİ YAPILDI…

Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünün 23.12.2014 tarih ve 6819187 sayılı emirleri gereği İlimizde bulunan tüm okul müdürlerine yönelik “Yöneticilik Formasyonu Kazandırma” kursu düzenlenecektir. Kursun birinci kademesi 26-30 Ocak 2015 tarihleri arasında Rize Çayeli Hizmet İçi Eğitim Merkezinde tamamlanacaktır.
OKUL YÖNETİCİLERİ FORMASYON EĞİTİMİ YAPILDI…

Toplantının açılışı Çayeli Öğretmenevi Salonunda yapıldı. Açılışta Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet KÜÇÜK, İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin DURMUŞ ve İl ve İlçe müdürleri katıldı. Seminer konularını eğitim fakültesi öğretim görevlilerinin vereceği formasyon kazandırma seminerinde açılış konuşmasını İl Milli Eğitim Müdürü yaptı. DURMUŞ konuşmasında “Günümüzde toplumlar ve kurumlar çok hızlı bir değişim süreci yaşamaktadır. Bu değişime ayak uyduranlar, kendini yenileyenler başarılı olmakta, uyduramayanları sistem dışarıya itmektedir. Eğitim kurumu yöneticilerinin hizmet içi eğitim faaliyetleri ile kendilerini geliştirmeleri oldukça önemli bir husustur. Bu faaliyette Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Fakültesi bize büyük destek vermiştir. Kendilerine teşekkür ediyorum. Faaliyetin verimli geçmesi temennisiyle tüm yöneticilerimize başarılar diliyorum” dedi.


hizmetici

hizmeticihizmetici

 

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.