RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENİM İÇİN BİR FİDAN

Millî Eğitim Bakanlığı yaklaşan 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ülkemizin fidanlarını yetiştiren öğretmenlere fidan armağan etmek için kampanya başlattı. 
ÖĞRETMENİM İÇİN BİR FİDAN

Millî Eğitim Bakanlığı yaklaşan 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ülkemizin fidanlarını yetiştiren öğretmenlere fidan armağan etmek için kampanya başlattı. Bakanlığımız, çevre ve doğa bilincini geliştirmek için başlattığı "Öğretmenim İçin Bir Fidan" kampanyasında her 100 bin fidan için bir hatıra ormanı oluşturacak. 1 milyon 200 bin öğretmen için en az bir fidanla yeşil vatanımızı büyütmeye katkı sağlamak isterseniz Millî Eğitim Bakanlığının resmî internet sayfasında yer alan http://meb.ai/K1SbSf linki üzerinden yapacağınız fidan bağışını, öğretmenlerinizin isimleriyle sertifikalandırabilirsiniz. Bu link üzerinden yapılan fidan bağış sertifikası öğretmenlerimizin cep telefonuna mesaj olarak iletilebilir, dilerseniz sertifikayı bastırarak da öğretmenlerimize hediye edebilirsiniz.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.