RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"ÖĞRETMEN EĞİTİMİ DİJİTAL EKOSİSTEMİ" KURULACAK

Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile UNICEF iş birliğinde IPA III dönemi kapsamında gerçekleştirilen "Öğretmen Eğitimi Dijital Ekosistemi" projesinin açılış programı Millî Eğitim Bakan Yardımcımız Petek AŞKAR'ın katılımıyla gerçekleştirildi. 


Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ulusal kurumsal kapasiteyi yenilikçi ve dijital teknolojilerle güçlendirmek amacıyla hazırlanan Öğretmen Eğitimi Dijital Ekosistemi Projesi Açılış Töreni; Bakan Yardımcısı Petek AŞKAR, Genel Müdürler, pilot olan sekiz İl Müdürü ve paydaşların katılımıyla Ankara'da gerçekleştirildi.

Öğretmen Eğitimi Dijital Ekosistemi Projesi; dijital öğretmen eğitimi platformunun geliştirilmesi, örnek dijital öğrenme içerikleri ve öğretim araçlarının geliştirilmesi, dijital öğretmen öğrenme izleme sisteminin geliştirilmesi, dijital öğretmen eğitim modüllerinin geliştirilmesi, öğretmen öğrenme laboratuvarlarının kurulması süreçlerini içeriyor.

02-05-202302-05-2023

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.