RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜSTEŞAR YARDIMCISI ve HAYAT BOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRÜ İLİMİZİ ZİYARET ETTİ…

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ahmet Emre Bilgili ve Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Şaban Cengiz İlimizi ziyaret etti.
MÜSTEŞAR YARDIMCISI ve HAYAT BOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRÜ İLİMİZİ ZİYARET ETTİ…

Rize Çayeli Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde 01-05.06.2015 Tarihleri arasında yapılacak olan 97 Nolu Hayat Boyu Öğrenme Strateji Belgesi İzleme Seminerinin açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ahmet Emre Bilgili, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdür Şaban Cengiz, Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş, Maarif Müfettişi Nuri Aydın, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Kalender, Şube Müdürleri Cüneyt Kamacı ve Ali Kemal Karaca, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş’un yaptığı açılış konuşmasının ardından Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Şaban Cengiz ve Müsteşar Yardımcısı Ahmet Emre Bilgili seminer hakkında bilgi paylaşımında bulundular. Seminer sonrasında Müsteşar Yardımcısı Bilgili ve HBÖ Genel Müdürü Cengiz, Rize Valisi Ersin Yazıcı’yı ve Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş’u makamında ziyaret ettiler. Daha sonra Rize Halk Eğitimi Merkezi, Çayeli Halk Eğitimi Merkezi ve Rize Bilim Sanat Merkezinde incelemelerde bulundular.Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.