RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ,KUR'AN MUHAFIZLARINDAN ŞEHİTLERE VEFA PROJESİNİ YÜRÜTEN RİZE İMAM HATİP ORTAOKULUNU MAKAMINDA KABUL ETTİ

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen ERDEM Projesi kapsamında icra edilen "Kur'an Muhafızlarından Şehitlere Vefa" projesini yürüten Rize İmam Hatip Ortaokulu İdareci,öğretmen ve öğrencilerini makamında kabul etti. 
MÜDÜRÜMÜZ,KUR'AN MUHAFIZLARINDAN ŞEHİTLERE VEFA PROJESİNİ YÜRÜTEN RİZE İMAM HATİP ORTAOKULUNU MAKAMINDA KABUL ETTİ

Müdürümüz, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen ERDEM Projesi kapsamında icra edilen "Kur'an Muhafızlarından Şehitlere Vefa" projesini yürüten Rize İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Zeki KUVEL, Proje Yürücüsü Öğretmeler Fen ve Teknoloji Öğretmeni Sibel KORUCU, Türkçe Öğretmeni Mehtap BAYRAKTAR ve Matematik Öğretmeni Filiz TOPAL ile Hafız Öğrenciler İbrahim Ahmet Asım GÜL ve Muhammed Fatih TERZİOĞLU'nu makamında kabul etti.

Proje hakkında bilgi veren Okul Müdürü Zeki KUVEL okulun kadrolu 4 öğretmen, hafızlık projesinde görevli 1 öğretmen, hafızlık projesini tamamlamış 15 öğrenci, gönüllü veliler, şehit ailesi ve yakınlarıyla yürütülen projede Rize Şehit Aileleri ve Yardımlaşma Derneği ile işbirliği yapıldığını ifade etti. Kasım,Aralık,Ocak,Şubat ,Mart,Nisan ve Mayıs aylarını kapsayan 7 aylık bir süreçte işleyecek projenin, okulumuzun yürüttüğü hafızlık projesinin daha görünür olmasına katkı sağlayacağını belirtti.

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, yapılan çalışmaları takdirle karşıladığını belirterek projenin hafız öğrencilerimize katkısnın büyük olacağını belirtti. Projede emek veren tüm ekibi tebrik ettiğini dile getiren Müdürümüz, her güzel çalışmada olduğu gibi bu çalışma için de maddi ve manevi her türlü desteği vereceklerini ifade etti.

08-11-202108-11-202108-11-202108-11-202108-11-2021

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.