MÜDÜRÜMÜZ YAŞAR KOÇAK´IN HACERE USTA ANAOKULU ZİYARETİ
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK beraberinde Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa KALENDER ve Şube Müdürü Selçuk TORPİL ile birlikte Hacere Usta Anaokulu´nu ziyaret etti.![MÜDÜRÜMÜZ YAŞAR KOÇAK´IN HACERE USTA ANAOKULU ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2019_02/06173439_PHOTO-2019-02-06-13-11-27.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK beraberinde Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa KALENDER ve Şube Müdürü Selçuk TORPİL ile birlikte Hacere Usta Anaokulu´nu ziyaret etti.
Okul Müdürü Pınar ER´den okulun mevcut durumu ve ihtiyaçları konusunda bilgi alan müdürümüz KOÇAK, daha sonra sınıfları gezerek öğrenciler, öğretmenler ve personelle bir süre sohbet etti.
Gelecek eğitim yılında 5 yaş grubu için okulöncesi eğitim zorunlu hale getirileceği için ilimizde ortaya çıkacak yeni derslik ihtiyacı ve ihtiyacın nasıl karşılanabileceği konusunda değerlendirmelerde bulunan Müdürümüz KOÇAK, Okul Müdürü Pınar ER´e başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek ziyareti sonlandırdı.