RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ, TÜRKİYE İKİNCİSİ OLAN ÖĞRENCİMİZİ MAKAMINDA KABUL ETTİ.

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, 11. "Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek" Yarışmasında görsel kategoride Türkiye İkincisi olan Rize Türk Telekom Güzel Sanatlar Lisesi öğrencisi Fatih Gürkan Çavuş'u makamında kabul etti. 
MÜDÜRÜMÜZ, TÜRKİYE İKİNCİSİ OLAN ÖĞRENCİMİZİ MAKAMINDA KABUL ETTİ.

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, 11. "Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek" Yarışmasında görsel kategoride Türkiye İkincisi olan Rize Türk Telekom Güzel Sanatlar Lisesi öğrencimiz Fatih Gürkan Çavuş'u makamında kabul etti. 

Ziyarette ayrıca Kültür ve Turizm Bakanlığı'nca düzenlenen 75. Devlet Resim ve Heykel Yarışması'nda dereceye giren Rize Türk Telekom Güzel Sanatlar Lisesi Resim Öğretmeni Mustafa ÇAVUŞ ve Rize Türk Telekom Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Hikmet UÇAR da yer aldı.

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN: "Baba oğul olarak bizleri gururlandırdınız. Başarılarınızın devamı diliyorum. Bu anlamda Rize Güzel Sanatlar Lisesini de yürekten tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

Müdürümüz, öğrencimiz Fatih Gürkan Çavuş'a hediye takdiminde bulunurken öğrencimiz de Türkiye İkinciliği alan resmi Müdürümüze hediye etti.

14-12-202114-12-202114-12-2021

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.