RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN'İN KATILIMI İLE ÖĞRENCİ/ÖĞRETMEN DESTEK PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Müdürümüz Engin EMEN'in katılımıyla  İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize ve ilimiz genelindeki ortaokul ve lise kademesindeki okul müdürlerimize yönelik Öğrenci, Öğretmen Destek Sistemi tanıtım toplantısı çevrim içi olarak gerçekleştirildi.
MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN'İN KATILIMI İLE ÖĞRENCİ/ÖĞRETMEN DESTEK PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Açılış konuşmasını İl Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN'in yaptığı Öğrenci Öğretmen Destek Sistemi (ÖDS)'nin tanıtım toplantısı bugün saat 15.30 da çevrim içi olarak yapıldı. Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz, ortaokul ve lise kademesindeki okul müdürlerimiz katıldı. Milli Eğitim Şube müdürümüz Selçuk TORPİL'in moderatörlüğünde gerçekleştirilen toplantıda Ölçme Değerlendirme Merkezi Müdürü İsmail H. TİMURCİOĞLU sistem üzerinden katılımcılara detaylı bilgilendirme yaptı.

Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 81 İl Ölçme Değerlendirme Merkezi personellerinin katkılarıyla  hazırlanmış olan Öğrenci, Öğretmen Destek Sistemi (ÖDS) Bakanımız Sayın Mahmut ÖZER tarafından 13 Ekim Perşembe günü canlı yayınla tanıtımı yapılıp, tüm öğrencilerimiz ile öğretmenlerimizin hizmetine sunulmuştu. Sistemden ayrıca mezun öğrenciler de yararlanabilmektedirler.

24-10-202224-10-202224-10-202224-10-2022

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.