RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN'DEN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN  12 Eylül 2022 Pazartesi günü başlayacak Eğitim öğretim yılı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN'DEN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

Yeni bir eğitim öğretim döneminde daha geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli çocuklarımızın ve gençlerimizin yeni başarılara doğru koşmalarının heyecanını hep birlikte yaşıyor ve paylaşıyoruz.

 

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın çağın gereklerine uygun bir biçimde eğitimlerini tamamlamaları ve geleceğe eksiksiz hazırlanabilmeleri için Milli Eğitim Müdürlüğü olarak devletimizin bütün imkânlarını seferber ediyoruz. 2022-2023 Eğitim Öğretim yılında ilimizde bütün okullarımız pırıl pırıl yeni yüzleriyle öğrencilerimizi bekliyor.

 

Sevgili öğrencilerimiz,

 Sizler bizim geleceğimizin teminatı, devletimizin, milletimizin yarınlarısınız. Okullarınızdan aldığınız eğitim ve bilgi ışığında yapacağınız çalışmalarla ülkemizi yarınlara taşıyacak olan sizlersiniz. Bu eğitim-öğretim yılında da yeteneklerinize ve isteklerinize göre yeni yeni başarılar tatmanızı arzularken; derslerinizde, sportif, sanatsal ve kültürel etkinliklerinizde sorumluluk sahibi olarak özenli ve sistemli çalışmayı kendinize ilke edininiz. Öğretmenleriniz ve arkadaşlarınızla sevgi, saygı temeline dayalı, hedefini belirlemiş, gayretli öğrenciler olarak başarılı bir öğretim yılı geçireceğinize inanıyor ve kucak dolusu sevgilerimi sunuyorum.

 

Değerli Velilerimiz,

Evlatlarımızı yarına hazırlama yolculuğumuzda bizlere her zaman destek oldunuz. En kıymetli emanetimiz yavrularımızı hayata hazırlarken gönül köprüleri kurarak yol alıyoruz. Bu süreçte çocuklarımıza her daim yanlarında olduğumuzu hissettirelim. Yılgınlığa, umutsuzluğa ve amaçsızlığa yenilmelerine asla izin vermeyelim. Onların başarısı hepimizin başarısı olacaktır.

 

Kıymetli Meslektaşlarım,

Evrensel bir zeminde, zamanın ruhunu okuyan, ufku açık, bununla birlikte milli, manevi değerlerimizi özümsemiş bir toplumun inşası, vazifelerin en kıymetlisidir. Hayatlarına dokunmuş olduğumuz her bir öğrenci, bu ülkenin geleceğine yapılan en büyük yatırımdır. Çocuklarımızı okullarımızda ve sınıflarımızda sizlere emanet etmekten gurur duyuyor, bu eğitim-öğretim yılının hep birlikte yeni mutluluk ve başarılara tanıklık edecek güzel bir yıl olmasını diliyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılında bütün öğrencilerimize başarılar diliyor, yeni eğitim-öğretim yılının sevgili öğrencilerimiz başta olmak üzere öğretmenlerimize, eğitim camiamıza, velilerimize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.