RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN RİZE EĞİTİM TARİHİ MÜZESİNİ ZİYARET ETTİ
Müdürümüz Engin EMEN Ali Metin Kazancı Rize Lisesi'nde yer alan Rize Eğitim Tarihi müzesini ziyaret etti.![MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN RİZE EĞİTİM TARİHİ MÜZESİNİ ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2022_02/09195728_09133618_22.jpg)
Müdürümüz Engin EMEN Ali Metin Kazancı Rize Lisesi'nde yer alan Rize Eğitim Tarihi müzesini ziyaret etti. Ziyaret sonrası öğretmen ve öğrencilerimizle sohbet eden Müdürümüz Engin EMEN ardından, Spor Salonu, Z-Kütüphane, Resim Atölyesi ve Müzik sınıflarını ziyaret ederek Okul Müdürü Nilgün DÜLGER'den bilgi aldı.