RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN KÜÇÜKÇAYIR İLK/ORTAOKULUNDA ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ
Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN Küçükçayır İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.![MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN KÜÇÜKÇAYIR İLK/ORTAOKULUNDA ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ](/meb_iys_dosyalar/2022_10/18153415_manset.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, gün içerisindeki ziyaretlerinde Küçükçayır İlk/Ortaokulunda öğrencilerle buluştu. Anasınıfında öğrencilerle oyunlar oynayarak eğlenceli bir vakit geçiren Müdürümüz Engin EMEN'e ziyaretinde Şube Müdürü Necmettin ÖKSÜZ eşlik etti.