RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN İSTİKLAL İLKOKULUNDA MİNİKLERLE BULUŞTU
Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN İstiklal İlkokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.![MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN İSTİKLAL İLKOKULUNDA MİNİKLERLE BULUŞTU](/meb_iys_dosyalar/2022_09/28135751_manset.jpg)
Sınıfları ziyaret eden Müdürümüz birinci sınıfların derslerine konuk oldu. Miniklerle yakından ilgilenen Müdürümüz okuma-yazmayı öğrenme aşamasında olan öğrencilerimizin defterlerini imzaladı.
Öğretmenlerle kısa bir toplantı gerçekleştiren Müdürümüz Engin EMEN toplantıda yıl içerisinde okulda yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldı. Müdürümüz öğretmenlerimize başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.