RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN, GÜNEYSU İLÇEMİZDE YAPIMI DEVAM EDEN OKUL İNŞAATINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
Müdürümüz Engin EMEN Güneysu ilçemizde yapımı devam eden Kızılay Şükrü-Nurten Topçuoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu inşaatını inceledi.![MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN, GÜNEYSU İLÇEMİZDE YAPIMI DEVAM EDEN OKUL İNŞAATINDA İNCELEMELERDE BULUNDU](/meb_iys_dosyalar/2021_05/18161121_DSC07270.jpg)
Güneysu ilçemizde hayırsever firma Fora İnşaat tarafından yapımı devam eden Kızılay Şükrü-Nurten Topçuoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu inşaatı incelemelerinde Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Muhittin DELİHASAN, Güneysu İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram GÜNDOĞAR ile Müdürlüğümüz Şube Müdürü Eşref YAVAŞİ de yer aldı.